לוח לארץ

קרשים לארץ – אמון חוויית אבות
סיבירי לגש – עמיד מזג אוויר גרוע, לחות, חום, עץ זה הוכיח שוב ושוב כי אתה יכול לבנות בתים עם זה במשך מאות שנים לחיות בו כמה דורות יחיה. כיום, גדולה הפך אפילו יותר פופולרי בשל התפשטות של עץ בעבודת נגרות לייצור שולחנות, כיסאות, ספות, מיטות, אפילו מדפים תלויים פשוט ממנו לענג את האסתטיקה הערעור ולא לתת את הבעלים למטה.
לפני הכניסה למחסן כמו עץ ​​מנוסר שלנו לצבור בעצמם כוח, יופי ועמידות, להיות עמיד בפני משקעים, מזיקים, שינויים בטמפרטורה פתאומית מן הקור לחום. ניתן לבדוק את איכות הלוח בשל העיקרון הפשוט – ככל שצפיפות הטבעות השנתיות נשתלות על העץ, כך יחזיק מעמד זמן רב יותר.
אנו מציעים לוחות לגש באיכות גבוהה של כיתה 0 ו 1 כי לעמוד בכל סטנדרטים מקובלים. אנו בוחרים גזעי עצים ללא קשרים וסדקים עמוקים, עם כמה גזעים חלקים וישרים ככל האפשר. אתה יכול להחיות את הקישוט של הבית שלך על ידי לסירוגין לגץ עם חומרים טבעיים יוקרתיים אחרים מהמחסן שלנו – אשור, אלון, אורן, ואפר של הציונים הגבוהים ביותר.
לחות8-10%
כיתה01
סוגמשונן
אורך3-6
רוחב25-50 ס"מ
למה זה רווחי להשתמש לגש בבנייה:
זה גזע של עץ לא מפחד נרקב, הוא עמיד מאוד לחות ישרת אותך יותר מתריסר שנים.
  • לא מפחד ממינים חרקים ביותר.
  • שררותו של העץ הזה רק משפרת את איכותו, מה שהופך אותו צפוף וחזק יותר להשפעה פיזית.
  • עץ הוא רגיש לחום, וכתוצאה מכך עמיד בפני צריבה בטמפרטורות גבוהות.
  • נראה יקר ומתאים הן בבנייה פרטית והן בהיקף נרחב
  • מבודד לחלוטין רעש, והוא יכול לעבוד כאמצעי נוסף של בידוד קול.
  • לא מפחד לחות, אשר מאפשר שימוש בגימורים בחדרי אמבטיה, סאונות, שירותים.
  • לא מפחד מאור שמש ישיר, אינו משנה את הצבעים והמרקמים בחשיפה המתמשכת שלהם. בחירה מצוינת לא רק הפנים, אלא גם החיצוני של קוטג'ים או ארמונות.
  • עמידות למאמץ פיזי ממושך הפכה לפיד פופולרי בתעשיית הרהיטים, אנחנו באופן מסורתי לספק חומרים לייצור רהיטים.
אם אתה צריך עץ טבעי באיכות גבוהה, החברה נשמח לספק מחיר עבור כל מיני ערך פופולרי של עץ. ומתחרה עם אלון, אורן, אשור, על השורות הראשונות של דירוג המכירות בחברה שלנו הוא לוח מוצק באיכות גבוהה לארץ '. כי הוכחנו כי העץ צריך לדעת, לאהוב ולהבין את זה כדי להיות תמיד בטוח שאתה שולח לקונה, ואז הוא יחזור אליך שוב ושוב למסיבה חדשה.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות