לוחות אשור

אשור הוא ממש מתאים לכל דבר – בבנייה בתעשייה יחד יש יותר מ 250 שימושים עבור עץ זה, ולכן אנחנו תמיד לשמור על לוח אשור יבש במחסן שלנו. הלקוחות שלנו כוללים גם יצרני רהיטים וחברות בנייה הנוהגים בבניית בתי עץ וקוטג'ים ידידותיים לסביבה. הזמנות ענק עבור אשור מגיעים לייצור פרקט למינציה, דפוס אחיד שלה מתאים בקלות לתוך כל פנים, ורוב עץ לקלקל את המרקם עם קשרים סדרים. ו בוני אהבה אשור לרבד עבור יומרות – להניח אותו בקלות ובמהירות, וזה לא נדרש להיות מוחלף במשך שנים, שכן עץ יש התנגדות ללבוש גבוהה. אם אתה לא רוצה לעשות תיקונים לעתים קרובות או מחפשים פרקט עבור מקום עם תעבורה גבוהה, אתה צריך לקחת מקרוב על האשור.
מה הם היתרונות של עץ אשור?
  • עמידות. על פי אינדיקטורים אלה, האשור אינו נחות ממקום האלון, ובגלל זה הם עושים לעתים קרובות שוק הירוק מלוטש יפה, כך קל יותר לגוון ולעבד.
  • זמינות. אשור הוא זול יותר מאשר האלון האהוב של כולם או אפר.
  • היכולת להתכופף היטב במצב מהביל. חשוב ביותר עבור ייצור של נכס הרהיטים המאפשר לך לעשות מודלים אלגנטיים של עיצוב מורכב.
  • צבע אצילי. אחד מסוגים נדירים של עץ, אשר במשך השנים הופך רק אטרקטיבי יותר מבחינה אסתטית. האשור משנה לשנה מקבל יותר ויותר ורוד צל.
  • תכונות חיטוי וידידות הסביבה. אובייקטים אשור אין ריח של צד שלישי, מה שהופך אותו מאוד נוח קישוט הבית ייצור רהיטים. זה נרכש לעתים קרובות עבור סידור חדרי ילדים וחדרי שינה, כך שהם נשמים יותר.
צריך לעשות דברים ומבנים עשויים אשור זמן רב ככל האפשר? העיקר הוא לעקוב אחר כמה דרישות מפתח ההפעלה. על מנת שהלוח בעל הקצה המכווץ יימשך זמן רב ככל האפשר, הוא צריך להיות ספוג בחומרי חיטוי ולכה, אחרת כל הלחות שתבטיח גמישות לזה תתאדה מהחומר, או להיפך – החומר רווי בלחות חיצונית עקב היגרוסקופיות גבוהה.
אנו שמים לב כי הלוח מזויף של אשור מהחברה _________ מיובש ומעובד עם כל ההספגים הדרושים מראש, אשר מאריך משמעותית את עמידותו ומגביר כוח. לוחות שלנו ניתן להשתמש בבטחה לייצור לא רק כיסוי הרצפה, אלא גם מדרגות., בסיס, שולחן צמרות, ועוד רבים אחרים ריהוט משרדי
סוגי רהיטים.
לחות5-10%
כיתה01
סוגמשונן
אורך 2-3,499
רוחב25-50 ס"מ

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות